Praca » Leśnik

Pracownik leśny / drwal

Nr referencyjny: 1298523

Ważna przez:

Lokalizacja: Okolice Stuttgartu, dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik leśny / drwal

Oferent: CPC Consulting Group

Opis stanowiska

  • prace leśne, zrywka drzew, prace z użyciem sprzętu specjalistycznego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i maszynami specjalistycznymi z branży leśnej

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • dobry stan zdrowia, kondycja fizyczna i brak nałogów

Oferujemy:

  • praca na podstawie transgranicznego delegowania

  • stawka godzinowa 11,10 euro brutto

  • 24 dni płatnego urlopu w roku

  • płatne dni świąteczne

  • standardowy tydzień pracy to 40 godzin z możliwością pracy w większej liczbie godzin

  • support ze strony polskojęzycznego koordynatora