Praca » Inne

Menadżer ds. Klientów Kluczowych

Nr referencyjny: 3001151

Ważna przez:

Lokalizacja: Jełowa, opolskie

Stanowisko: Menadżer ds. Klientów Kluczowych

Oferent: STEGU® Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku menadżera ds. kluczowych klientów w firmie budowlano-dekoracyjnej,

  • doświadczenia w zarządzaniu kluczowymi klientami,

  • wiedzy z zakresu B2B i doświadczenia w budowaniu sprzedaży na rynkach krajowych,

  • podejścia biznesowego i umiejętności strategicznego myślenia,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i analitycznych,

  • umiejętność współpracy z programami typu ERP, CRM,

  • dużej samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • gotowości do podróży służbowych,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Wymagania:

Zakres obowiązków:

  • kreowanie wizerunku firmy i polityki sprzedaży,

  • analiza danych rynkowych oraz działań konkurencji,

  • współtworzenie strategii współpracy z klientami,

  • utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z dużymi klientami DIY

  • samodzielne prowadzenie negocjacji (ustalanie indywidualnych promocji, targetów),

  • prowadzenie korespondencji z partnerami biznesowymi,

  • nadzór nad realizacją budżetu , również w rozbiciu na targety przedstawicieli handlowych,

  • aktywne wspieranie zespołu przedstawicieli handlowych w terenie – sprawdzanie dostępności rekomendowanej gamy produktów, nadzór nad ekspozycją produktów oraz weryfikowanie jej zasadności,

  • zarządzanie projektami i procesami (akcje promocyjne, wyprzedażowe, szkolenia itp.),

  • planowanie i realizacja działań marketingowych i promocyjnych, we współpracy z działem marketingu,

  • udział w krajowych spotkaniach handlowych, targach i szkoleniach.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,

  • motywacyjny system wynagrodzenia oraz wszelkie potrzebne na stanowisku narzędzia pracy,

  • realną możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji, szkolenia i kursy,

  • uczestnictwo w tworzeniu polityki sprzedażowej,

  • dużą swobodę w działaniu.