Praca »

Młodszy Specjalista ds. gospodarki odpadami

Nr referencyjny: 7045686

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, ul. Zawodzie 18, mazowieckie

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. gospodarki odpadami

Oferent: REMONDIS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Tworzenia oraz wpisywanie danych do systemu BDO (Baza Danych o Odpadach),

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z odbiorem odpadów w tym KPO (Kart Przekazania Odpadu)

  • Nadzór nad tworzoną dokumentacją,

  • Dbałości w prawidłowości obiegu dokumentów związanych z gospodarką odpadami,

  • Tworzenia raportów, zestawień oraz sprawozdań związanych z realizacją pracy Zakładu,

  • Współpraca z działami i komórkami  Zakładu w zakresie systemu BDO.

Wymagania:

  • Masz min. 1 rok doświadczenia z zakresu gospodarki odpadami lub o podobnym charakterze,

  • Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu Ochrony Środowiska, Inżynierii Środowiska lub pokrewne,

  • Znasz przepisy dot. gospodarowania odpadami,

  • Posiadasz umiejętność czytania i analizowania decyzji administracyjnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,

  • Pakiet świadczeń socjalnych.