Praca »

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 4639545

Ważna przez:

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Oferent: PEKABEX

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie poprawności prowadzenia gospodarki odpadami w tym praca w systemie BDO,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie odbioru odpadów,

  • przeprowadzanie cyklicznych szkoleń dla pracowników z zakresu gospodarki odpadami oraz pozostałych z zakresu ochrony środowiska,

  • prowadzenie/wsparcie sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska,

  • identyfikacja aspektów środowiskowych oraz opracowywanie działań mających na celu minimalizowanie wpływu firmy na środowisko.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria środowiska, Ochrona środowiska lub pokrewne),

  • praktyczna znajomość zagadnień w zakresie ochrony środowiska,

  • znajomość norm ISO 14001 będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • komunikatywność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • przyjazną atmosferę,

  • dostęp do pakietu benefitów.