Praca »

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. logistyki

Nr referencyjny: 8985511

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, Zawodzie 18, mazowieckie

Stanowisko: Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. logistyki

Oferent: REMONDIS Sp. z o.o. - Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie raportów z realizacji usług,

  • Weryfikacja pracy pojazdów w systemie GPS,

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz klientami,

  • Weryfikacja czasu pracy na podstawie kart pracy oraz tachografów,

  • Rozpatrywanie reklamacji,

  • Obsługa systemu BDO.

Wymagania:

Nasze wymagania:

  • Oczekujemy wykształcenia min. –średniego,

  • Znajomość branży gospodarki odpadami będzie dodatkowym atutem

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Dobra umiejętność obsługi komputera, pakietu Office,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w zespole,

  • Kreatywność w działaniu i samodzielność.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,

  • Pakiet benefitów.