Praca »

Młodszy specjalista / Specjalista ds. ochrony środowiska (k/m) - branża produkcyjna

Nr referencyjny: 7573653

Ważna przez:

Lokalizacja: Morąg, warmińsko-mazurskie

Stanowisko: Młodszy specjalista / Specjalista ds. ochrony środowiska (k/m) - branża produkcyjna

Oferent: Trenkwalder

Opis stanowiska

Głównym Twoim zadaniem będzie:

zapewnienie realizacji wymagań normy ISO 14001 i EMAS oraz aktywne prowadzenie procesów w obszarze ochrony środowiska, docelowo również pełnienie funkcji Pełnomocnika Zintegrowanego Systemu Zarządzania, w szczególności:

  • prowadzenie szkoleń oraz wewnętrznych audytów z zakresu ochrony środowiska,

  • prowadzenie rejestrów wymagań prawnych oraz raportów i zestawień środowiskowych,

  • prowadzenie bazy danych o odpadach,

  • udział w procesie zarządzania środowiskowego,

  • współpraca z innymi działami firmy poprzez inicjowanie rozwiązań mających na celu optymalizacje wyników środowiskowych.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości normy ISO 14001 i EMAS,

  • wykształcenia kierunkowego w zakresie ochrony środowiska,

  • doświadczenia w zakresie prowadzenia procesów związanych z ochroną środowiska,

  • wysokiej komunikatywności w języku angielskim (C1),

  • bardzo dobrych praktycznych umiejętności obsługi pakietu MS Office,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy i ustalania priorytetów,

  • otwartości na nowe rozwiązania.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

  • stałe zatrudnienie w firmie o wysokich standardach pracy,

  • umowę o pracę (okres próbny a następnie czas nieokreślony),

  • możliwość korzystania z kursów i szkoleń podwyższających kompetencje w zawodzie,

  • nagrody miesięczne i roczne,

  • wysoką dbałość o bezpieczeństwo i warunki pracy,

  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe,

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych oraz socjalnych.