Praca » Ogrodnik

Ogrodnik

Nr referencyjny: 952371

Ważna przez:

Lokalizacja: Bergen, dolnoslaskie

Stanowisko: Ogrodnik

Oferent: Zeitmann sp.j.

Opis stanowiska

- Podstawowe prace związane z utrzymaniem zieleni,
- Sadzenie roślin,
- Wykonanie i utrzymania flory i roślinności  (drzewa, krzewy i kwiaty),
- Obsługa maszyn (piła łańcuchowa, piła tarczowa, inne maszyny)
- Inne prace zlecone.

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe,
- Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku ogrodnika,

- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Gotowość do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy:

- Pracę od zaraz na dłuższy czas,
- Umowę o pracę na warunkach norweskich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.