Praca » Ogrodnik

Ogrodnik

Nr referencyjny: 470890

Ważna przez:

Lokalizacja: Szwajcaria, dolnoslaskie

Stanowisko: Ogrodnik

Oferent: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • praca przy zielonych terenach (park, ulice, budynki),

  • sianie roślin,

  • przycinanie roślin do odpowiednich kształtów,

  • uszlachetnianie roślin,

  • układanie ścieżek z kamienia naturalnego,

  • obsługa koparki, wozidła, pojazdu gąsienicowego - mile widziane.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz,

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca samodzielne porozumiewanie się,

  • własny samochód oraz prawo jazdy,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na szwajcarskich warunkach (pomagamy przy formalnościach),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • organizację zakwaterowania,

  • kontrakty krótko- i długoterminowe z zapewnieniem ciągłości pracy dla najlepszych pracowników.