Praca » Ogrodnik

Ogrodnik

Nr referencyjny: 1226203

Ważna przez:

Lokalizacja: Heemskerk, dolnoslaskie

Stanowisko: Ogrodnik

Oferent: e&a Sp.z.o.o

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Podstawowe obowiązki na tym stanowisku pracy to przesadzanie, pikowanie, wyciąganie sadzonek z doniczek oraz rozsadzanie orchidei w doniczki. Dodatkowo do Twoich obowiązków należało będzie rozstawanie doniczek na szklarni oraz przekładanie ich do skrzynek. Poza tym praca polega również na kontrolowaniu jakości roślin oraz opryskiwaniu sadzonek. Praca u klienta odbywa się w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:00.

Wymagania:

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

  • mile widziana znajomość obsługi komputera

  • gotowość podjęcia stałej współpracy z możliwością zjazdów do Polski co 12 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodnie

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie w EUR 9,35 brutto

  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,91% dochodów brutto

  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek