Praca » Ogrodnik

Ogrodnik

Nr referencyjny: 502451

Ważna przez:

Lokalizacja: Jastków, Lublin, Nałęczów, lubelskie

Stanowisko: Ogrodnik

Oferent: Manpower

Opis stanowiska

  • Konserwacja i utrzymywanie estetycznego wyglądu terenów zielonych na terenie posiadłości,

  • Koszenie trawników, dbanie o rabaty kwiatowe, podcinanie krzewów i drzewek, sadzenie i nawadnianie,

  • Pielęgnacja trawników,

  • Utrzymywanie porządku i czystości wokół budynków, odśnieżanie w okresie zimowym,

  • Wykonywanie innych drobnych prac gospodarczych, technicznych i remontowych,

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Znajomość uprawy i pielęgnacji roślin oraz obsługi sprzętu ogrodniczego,

  • Zamiłowanie do ogrodnictwa,

  • Dyspozycyjność,

  • Wysoka motywacja do pracy,

  • Pełnoletniość,

Oferujemy:

  •  Praca na terenie zabytkowej posiadłości,

  •  Praca3-4 razy w tygodniu,

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie,

Miejsce pracy: Jastków k. Lublina

Kontakt:

Lublin 20-002;  ul. Krakowskie Przedmieście 21

e-mail:   lublin.krakowskieprzedmiescie@manpower.pl

Tel. :     81 476 20 16

PRACASTAŁA

Agencjazatrudnienia - certyfikat 412