Praca » Ogrodnik

Ogrodnik

Nr referencyjny: 687693

Ważna przez:

Lokalizacja: Józefów, pow. otwocki, mazowieckie

Stanowisko: Ogrodnik

Oferent: Aquila Hotele Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Utrzymanie terenów zewnętrznych oraz roślinności wewnątrz hotelu,

  • Poza sezonem - wykonywanie szeroko rozumianych remontów na obiekcie (malowanie, wymiana uszkodzonych płytek ceramicznych, naprawa sufitów gk itp.)

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,

  • Min. roczne doświadczenie w pracach ogrodniczych,

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziane doświadczenie w pracach remontowo budowlanych, obsłudze lub serwisowaniu maszyn i urządzeń

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Doskonała organizacja czasu pracy,

  • Zaangażowanie, sumienność i motywacja do pracy,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Zapewniamy:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie,

  • Możliwość rozwoju,

  • Posiłki w kantynie pracowniczej.