Praca » Ogrodnik

Pracownik fizyczny - ogrodnictwo

Nr referencyjny: 1255470

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik fizyczny - ogrodnictwo

Oferent: PARETTi Sp. z o.o. Sp. k

Wymagania:

Zadania:

  • Letnie kwiaty: ścinanie i bukietowanie (m.in. słoneczniki, mieczyki, kalie, piwonie), praca na zewnątrz

  • Kwiaty cięte: bukietowanie lub wkładanie w maszynę (m.in.. bouvardia, alstroemeria, lilie). Praca w szklarni

  • Prowadzenie prac porządkowych

  • Przycinanie kwiatów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy kwiatach w Holandii

  • Gotowość do szybkiego wyjazdu

  • Znajomość języka niemieckiego, angielskiego bądź holenderskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zaangażowanie, dokładność, delikatność

  • Poczucie estetyki, precyzja, niezawodność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)

  • Ubezpieczenie oferowane przez firmę

  • Wynagrodzenie stawka wiekowa od 6,54 do 9,34 euro ( wypłacane co tydzień na konto )

  • Dogodne warunki mieszkaniowe oferowane przez firmę- odpłatne

  • Opiekę Polskich koordynatorów

  • Mile widziane prawo jazdy oraz doświadczenie

  • Wyżywienie we własnym zakresie