Praca » Ogrodnik

Pracownik Szklarni - kwiaty / sadzonki / warzywa

Nr referencyjny: 1315910

Ważna przez:

Lokalizacja: Holandia / Den Haag, podkarpackie

Stanowisko: Pracownik Szklarni - kwiaty / sadzonki / warzywa

Oferent: GRUPA I WORK

Opis stanowiska

  • Praca wykonywana jest głównie w warunkach szklarniowych, polega na uprawie i pielęgnacji kwiatów ciętych i doniczkowych; chryzantem i kwiatów sezonowych.

  • Zakres obowiązków obejmuje czynności tj. sadzenie, obrywanie pączków, plauzowanie, przygotowywanie kwiatów do sprzedaży, pakowanie
    kwiatów.

  • Miejsce pracy i zakres obowiązków przydziela pracodawca, w miarę  zapotrzebowania na dane stanowisko pracy.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność na okres 3-6 miesięcy (możliwość przedłużenia kontraktu)

  • Gotowość do wyjazdu "od zaraz",

  • Silna motywacja do pracy,

  • Brak alergii na chryzantemy,

  • Prawo jazdy - mile widziane,

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Kontrakt:
    3-6 miesięcy z możliwością przedłużenia.
    Gotowość do wyjazdu "od zaraz".

  • Godziny pracy:
    Średnio 40 godzin w tygodniu. Istnieje możliwość pracy w nadgodzinach.

  • Stawki godzinowe:
    W Holandii, zgodnie z tamtejszym prawem obowiązują stawki wiekowe:
    19 lat - 7,47 €/godz. brutto
    20 lat - 8,41 €/godz. brutto
    21 lat i więcej - 9,34 €/godz. brutto
    Co tydzień pracodawca wypłaca również pieniądze wakacyjne.

  • Płaca:
    Co dwa tygodnie, na konto. Istnieje możliwość założenia konta holenderskiego przez pracodawcę.

  • Zakwaterowanie:
    Domki jednorodzinne, bądź mieszkania. Pokoje 2-4 osobowe, wyposażone w sprzęt AGD, kuchnie również wyposażone. Zakwaterowanie w miasteczkach w odległości około 10 km od Hagi.

  • Wyżywienie:
    We własnym zakresie.

  • Inne:
    Koordynatorzy pomagają w zakwaterowaniu, nadaniu numeru Sofi i w przypadku problemów zapewnia pomoc w trakcie trwania kontraktu.