Praca » Ogrodnik

Pracownik szklarni – tulipany

Nr referencyjny: 869918

Ważna przez:

Lokalizacja: Venlo, dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik szklarni – tulipany

Oferent: Sherpa International Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Oferujemy Ci pracę w holenderskim zakładzie zajmującym się uprawą tulipanów. Praca polega na podstawowych czynnościach związanych z uprawą tych roślin jak zbiór czy bukietowanie. Dodatkowe prace to również przygotowywanie kwiatów zgodnie z dostarczonymi zamówieniami.

Wymagania:

  • Ważne jest dla nas doświadczenie które zdobyłeś/aś wcześniej w sektorze rolnictwa

  • Mile widziane będzie jeżeli znasz komunikatywnie język angielski

  • Cenimy Twoją odpowiedzialność, elastyczność oraz dokładność

  • Dodatkowym plusem będzie posiadane przez Ciebie prawo jazdy kat. B oraz oczywiście znajomość przepisów BHP

Oferujemy:

  • bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań

  • stabilizację zatrudnienia popartą 10-letnim doświadczeniem i programem lojalnościowym

  • cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto

  • dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami

  • organizację transportu za granicę oraz na miejscu do pracy

  • zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii

  • ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności

  • przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztów

  • coroczne „jarografy” dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

  • dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową

  • atrakcyjną i stałą pracę w sektorach: produkcji, logistyki i rolnictwa

  • oferta kierowana głównie do absolwentów/uczniów

Stawka: 9,16 € brutto

Rodzaj pracy: Praca stała