Praca » Operator maszyn rolniczych

Mechanik maszyn rolniczych do konserwacji i ich naprawy

Nr referencyjny: 2186961

Ważna przez:

Lokalizacja: Niemcy, dolnoslaskie

Stanowisko: Mechanik maszyn rolniczych do konserwacji i ich naprawy

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

Zadania:

  • Bieżąca konserwacja i naprawa maszyn rolniczych ( np. kombajny, traktory, przyczepy itp.)

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie i mechanice maszyn rolniczych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie mile widziane kierunkowe

Oferujemy:

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia. W razie pytań  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 504906510, 517410910, 518089049, 505576140, 518210342 lub 514746777 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30
Zastrzegamy sobie

źródło: praca.pl

data publikacji: 2016-10-15