Praca » Operator maszyn rolniczych

Mechanik / Traktorzysta

Nr referencyjny:

Ważna przez: 30

Lokalizacja: , cala-polska

Stanowisko: Mechanik / Traktorzysta

Oferent: Goskov Aps

Termin pracy: OD ZARAZ
Okres  pracy: pierwszy kontrakt na 3 miesiące (następnie praca na stałe)
Miejsce pracy: Jutlandia, Dania
Ilość wakatów: 5

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- naprawy techniczne i serwisowanie maszyn (wymiana oleju, spawanie, szlifowanie, itp),

- obsługa ciągnika (opryski, nawożenie, kopanie)

- drobne naprawy na hali produkcyjnej,
- zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji,
- wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową.

Wymagania:

Oczekujemy:

- dyspozycyjność i gotowości do wyjazdu na stałe do Danii,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- DOŚWIADCZENIE na podobnym stanowisku,

-obowiązkowości, rzetelności w wykonywaniu pracy,

- prawo jazdy B, mile widziane T,C,C+E, mile widziany własny samochód.

Oferujemy:

Oferujemy:

- stawka  godzinowa 150 koron brutto plus 12,5 % dodatek wakacyjny

- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

- średnie zarobki miesięczne brutto: 25.000 DKK
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,

- Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta, duńskiej firmy produkcyjnej (umowa bezterminowa)
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
- pomoc w organizacji mieszkania, 70DKK kr/doba (zakwaterowanie na miejscu pracy, dobre warunki mieszkaniowe)

www.PF-GRUPPEN.com

Facebook - profil

data publikacji: 2017-01-27