Praca » Operator maszyn rolniczych

Operator maszyn

Nr referencyjny: 501527

Ważna przez:

Lokalizacja: Środa Śląska, dolnoslaskie

Stanowisko: Operator maszyn

Oferent: ManpowerGroup Sp, z o.o.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie produkcji

  • Samodzielna obsługa i nadzorowanie pracy maszyn

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji, nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych, ocenianie zgodności produktu ze wzorcem lub innymi wymaganiami

  • Monitorowanie i kontrola procesu oraz wprowadzanie koniecznych zmian w celu jego optymalizacji

  • Powlekanie katalizatorów zgodnie z zaleceniami

  • Ocena analiz laboratoryjnych i podjęcie niezbędnych kroków

  • Odpowiedzialność za porządek i czystość strefy produkcji

  • Rozpoznawanie zagrożeń w strefie produkcji związanych z bezpieczeństwem pracy

  • Zapewnienie dostępności urządzenia produkcyjnego we współpracy z działem utrzymania ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe

  • Min. roczne doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych automatycznie

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera w środowisku Windows (Excel, Word i SAP)

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej, się międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki oferowanemu pakietowi szkoleń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie, fundusz socjalny)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Oferta dotyczy pracy stałej