Praca » Operator maszyn rolniczych

Operator Maszyn - Mechanik Maszyn Rolniczych

Nr referencyjny: 1095999

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Operator Maszyn - Mechanik Maszyn Rolniczych

Oferent: LIMNUSWORK

Opis stanowiska

  • Naprawa i konserwacja maszyn rolniczych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomo jzyka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Wyksztacenie kierunkowe lub ukoczone szkolenie jako lusarz/mechanik maszyn rolniczych/ operator maszyn

  • Dowiadczenie w pracy wedug nowych technologii

  • Dokadno i precyzja w pracy

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wasny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • Sta prac w oparciu o umow o prac z penym pakietem socjalnym

  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawc

  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania skadek

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w zaatwianiu wszystkich formalnoci