Praca » Operator maszyn rolniczych

Operator maszyn - mechanik maszyn rolniczych

Nr referencyjny: 2128503

Ważna przez:

Lokalizacja: Niemcy, dolnoslaskie

Stanowisko: Operator maszyn - mechanik maszyn rolniczych

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Naprawa i konserwacja maszyn rolniczych

Wymagania:

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone szkolenie jako ślusarz/mechanik maszyn rolniczych/ operator maszyn
  • Doświadczenie w pracy według nowych technologii

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia. W razie pytań  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 517410910, 518089049, 505576140, 518210342 lub 514746777 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy

źródło: praca.pl

data publikacji: 2016-06-03