Praca » Operator maszyn rolniczych

Operator maszyn (m/k)

Nr referencyjny: 1650435

Ważna przez:

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski, dolnoslaskie

Stanowisko: Operator maszyn (m/k)

Oferent: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • samodzielna praca przy obsłudze maszyn sterowanych konwencjonalnie i numerycznie (praca w systemie sterowania Siemens - Sinumerik 840D i Heidenhein ITNc 530i),

  • kontrola ustawienia i poprawności wykonania detalu o skomplikowanym kształcie i wysokim zakresie tolerancji,

  • obróbka dużych detali (powyżej 3 m, powyżej 3 ton),

  • używanie przyrządów pomiarowych (mikrometr, średnicówka),

  • samodzielna inicjatywa i dbałość o organizację stanowiska pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,

  • umiejętność wykonywania pomiarów (pomiar średnicówką, mikrometrem, suwmiarką, itp.),

  • znajomość ogólnych zasad obróbki mechanicznej (dobór parametrów skrawania, narzędzi itp.),

  • znajomość systemów CNC: Sinumerik 810 C, Sinumerik 840 D, Heidenhain iTNC 530,

  • umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego,

  • dodatkowym atutem będzie staż pracy min. 2 lata na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę tymczasową,

  • pracę zmianową (3 zmiany),

  • wynagrodzenie stałe + premia,

  • stabilną pracę w renomowanej firmie z bogatymi tradycjami hutniczymi,

  • wysokie standardy w zakresie BHP,

  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.