Praca » Operator maszyn rolniczych

Operator ustawiacz maszyn

Nr referencyjny: 429124

Ważna przez:

Lokalizacja: Opalenica, wielkopolskie

Stanowisko: Operator ustawiacz maszyn

Oferent: Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • precyzyjne ustawianie maszyn i urządzeń produkcyjnych z zachowaniem obowiązujących w firmie standardów

  • wykonywanie drobnych napraw, przeglądów i konserwacji

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne w zakresie: mechanik, elektronik, automatyk, mechatronik lub pokrewne

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej minimum 1 rok

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze oraz ustawianiu maszyn

  • mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń

  • praktyczna znajomość zagadnień elektroniki, mechaniki, pneumatyki i mechatroniki

  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

  • obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych

Oferujemy:

  • interesującą pracę oraz możliwość nabycia doświadczenia

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • możliwość dłuższej współpracy