Praca » Operator maszyn rolniczych

Operator wózka widłowego/ Operator ciągnika rolniczego

Nr referencyjny: 442598

Ważna przez:

Lokalizacja: Olsztynek, dolnoslaskie

Stanowisko: Operator wózka widłowego/ Operator ciągnika rolniczego

Oferent: Work Service S. A.

Opis stanowiska

  • Obsługa wózka widłowego

  • Obsługa ciągnika rolniczego z przyczepą

  • Prace fizyczne przy produkcji soków

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego- warunek konieczny

  • Uprawnienia do obsługi ciągnika rolniczego z przyczepą- warunek konieczny

  • Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

  • Mile widziane osoby z Olsztynka i okolic

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Odpowiedzialność, rzetelność,zaangażowanie

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Pełen wymiar czasu pracy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w systemie zmianowym