Praca »

Pracownik - Absolwent leśnictwa i kierunków pokrewnych

Nr referencyjny: 5066130

Ważna przez:

Lokalizacja: Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Stanowisko: Pracownik - Absolwent leśnictwa i kierunków pokrewnych

Oferent: Visimind Ltd Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • inwentaryzacje zadrzewień,

  • opracowywanie danych ze skanningu laserowego,

  • konsultacje w zakresie wegetacji i leśnictwa,

  • praca z plikami wektorowymi,

  • opracowanie map wektorowych.

Wymagania:

Wymagania

  • wykształcenie techniczne – leśnictwo bądź pokrewne,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność i silna motywacja do działania,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • znajomość oprogramowania typu GIS np.: QGIS, Autocad, ArcGIS/Map będzie dodatkowo punktowana.

Oferujemy:

Oferujemy

  • kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków,

  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,

  • dostęp do innowacyjnej wiedzy,

  • partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie,

  • pracę w młodym zespole,

  • jasno określoną ścieżkę kariery i awansów,

  • benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pakietów sportowych.