Praca » Pracownik do zbioru owoców i warzyw

Kupiec – świeże owoce i warzywa (Hiszpania)

Nr referencyjny: 295599

Ważna przez:

Lokalizacja: Bronisze k. Warszawy, mazowieckie

Stanowisko: Kupiec – świeże owoce i warzywa (Hiszpania)

Oferent: FOOD TRADING SP Z O O

Opis stanowiska

  • Zakup i negocjowanie warunków dostaw świeżych owoców i warzyw

  • Pozyskiwanie nowych dostawców

  • Zawieranie kontraktów z kontrahentami zagranicznymi

  • Organizacja i kontrola dokumentacji importowej

  • Prowadzenie spraw dotyczących reklamacji

  • Uczestnictwo w wystawach i targach krajowych oraz międzynarodowych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku świeżych owoców i warzyw

  • Doświadczenie w ocenie jakościowej owoców i warzyw

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Wysoka orientacja na realizację celów

  • Umiejętność efektywnego nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z dostawcami

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - system motywacyjny adekwatny do osiąganych wyników

  • Możliwość rozwoju

  • Wszystkie potrzebne narzędzia do pracy