Praca » Pracownik do zbioru owoców i warzyw

Pracownik do zbioru lub sortowania owoców i warzyw

Nr referencyjny: 1385879

Ważna przez:

Lokalizacja: Niemcy, Belgia, dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik do zbioru lub sortowania owoców i warzyw

Oferent: Jan Piłat BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH I PRACOWNICZYCH

Opis stanowiska

Praca w rolnictwie przy zbiorach jest pracą dobrze płatną, a zarazem bardzo ciężką, wymagającą dobrego zdrowia, wysokiej kondycji fizycznej, zapału do pracy oraz niewielkiego doświadczenia, nawet przy prostych pracach, jak również wytrwałości, samozaparcia i dyscypliny.

Praca fizyczna przy zbiorze owoców i warzyw, takich jak: zbiór truskawek, malin, innych owoców miękkich, zbioru rzodkiewki, sałaty, szczypioru i innych. Praca polega również na przygotowywaniu pól pod uprawy, plewieniu upraw (np. szparag). Wymiar pracy uzależniony od konkretnego miejsca, od 7-10 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac polowych

  • Dobry stan zdrowia, wytrzymałość

  • Gotowość do pracy w trudnych warunkach pogodowych

  • Chęć do pracy w nienormowanych godzinach pracy

  • Motywacja i zainteresowanie pracą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zajmowanego stanowiska, miejsca i rodzaju pracy

  • Zakwaterowanie u pracodawcy

  • Pomoc przy zorganizowaniu wyjazdu, przygotowaniu dokumentów