Praca » Pracownik do zbioru owoców i warzyw

Pracownik fizyczny - ogrodnictwo/kwiaty

Nr referencyjny: 949799

Ważna przez:

Lokalizacja: Holandia, dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik fizyczny - ogrodnictwo/kwiaty

Oferent: PARETTi Rekrutacja

Wymagania:

Obowiązki:

  • Róże: ścinanie, “pluizen, inbuigen”, bukietowanie. Praca w szklarni na długi okres

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy cięciu róż - min. kilka miesięcy doświadczenia - WARUNEK KONIECZNY

  • Dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź niderlandzkiego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Holandii

  • Dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)

  • Ubezpieczenie oferowane przez firmę

  • Wynagrodzenie stawka wiekowa od 6,54 do 9,12 euro ( wypłacane co tydzień na konto )

  • Dogodne warunki mieszkaniowe oferowane przez firmę- odpłatne

  • Opiekę Polskich koordynatorów

  • Mile widziane prawo jazdy oraz doświadczenie

  • Wyżywienie we własnym zakresie