Praca » Pracownik do zbioru owoców i warzyw

Team Leader przy zbiorze ogórków

Nr referencyjny: 734910

Ważna przez:

Lokalizacja: Dingolfing, Bawaria, dolnoslaskie

Stanowisko: Team Leader przy zbiorze ogórków

Oferent: ITC Grupa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe sortowanie ogórków z taśmy, opiekę nad 9 osobami na zmianie, wsparcie językowe oraz pełnienie funkcji Ansprechpartner.

Wyjazd zaplanowany na 17.06.2015, czas pracy zaplanowany między: 18.06.2015 do 20.09.2015 (uzależniony od zbioru ogórków).

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka Niemieckiego

  • chęć do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • mowę zlecenie

  • zakwaterowanie w domu jednorodzinnym

  • transport lub możliwość własnego transportu

  • atrakcyjne wynagrodzenie akordowe

  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsce pracy

  • dodatkowe wynagrodzenie za pełnienie funkcji TEAM LEADER