Praca » Pracownik działu jakości

Praca - Specjalista ds. Jakości Mikstat

Nr referencyjny:

Ważna przez: 30

Lokalizacja: Mikstat, wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Jakości

Oferent: AMI

Jeden z największych producentów drobiu i wędlin z polskim kapitałem, którego historia sięga 1978 roku, lider w eksporcie gęsi i pretendent do największego w Polsce hodowcy kaczek, z zachowaniem wysokich standardów technologicznych, ekologicznych i zdrowotnych, wyróżnionej certyfikatem IFS.

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości wyrobów na wszystkich etapach produkcji .
  • Pobieranie próbek i przygotowywanie do badań surowców, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi.
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej w tym specyfikacji surowców, planów badań i kontroli oraz instrukcji jakościowych.
  • Podejmowanie działań korygujących oraz inicjowanie działań zapobiegawczych w obszarze jakości i bezpieczeństwa surowców, półproduktów i produktów gotowych.
  • Udział w zadaniach związanych z funkcjonowaniem systemu HACCP oraz standardów jakościowych BRC i IFS.
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym w zakładzie.
  • Reprezentowanie firmy w trakcie trwania audytów zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Obsługa reklamacji

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego o profilu chemicznym, biologicznym, ekonomicznym lu technologia żywności.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w zakładzie produkującym żywność).
  • Znajomości standardów oraz procedur związanych z HACCP, BRC, IFC.
  • Umiejętności obsługi MS Office (w szczególności Excel).
  • Zdolności analitycznych oraz precyzji w wykonywanych zadaniach.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe świadczenia w przypadku relokacji – zapewniamy mieszkanie.
  • Pracę w firmie rodzinnej z tradycjami, będącej liderem w swojej branży.

CV prosimy przesyłać na adres praca@illustro.pl z dopiskiem "Specjalista ds. Jakości"

osoba do kontaktu: Beata Tasarz, tel. 574 474 789

data publikacji: 2019-07-04