Praca » Pracownik fizyczny

Handlowiec - Doradca Terenowy

Nr referencyjny: 1662333

Ważna przez:

Lokalizacja: , lubuskie

Stanowisko: Handlowiec - Doradca Terenowy

Oferent: Team-Rol Sp. z o.o

Opis stanowiska

  • Praca mobilna na wyznaczonym terenie

  • Aktywna sprzedaż w terenie nawozu o unikatowej formule i skutecznym działaniu

  • Prowadzenie szkoleń dla rolników z zakresu oferowanych produktów

  • Współpraca z regionalnym placówkami doradztwa rolniczego oraz izbami rolniczymi

  • Wypracowywanie długofalowych relacji z Klientami

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej otwarcia

  • Znajomość zagadnień z branży rolniczej - będzie mile widziana

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy

  • Systematyczność oraz konsekwencja w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł brutto

  • Bardzo motywujący system wynagrodzeń

  • Wsparcie marketingowe ułatwiające realizacje sprzedaży

  • Cykl szkoleń wdrożeniowych z zakresu oferowanych produktów oraz technik  ich sprzedaży

  • Nienormowany czas pracy

  • Stałą pomoc ze strony pracowników firmy w realizacji zadań

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnej firmie oraz szybko rozwijającej się branży

  • Dostęp do nowoczesnych, unikatowych technologii

  • Współpracę w oparciu o umowę agencyjną