Praca » Pracownik fizyczny

Kierownika Gospodarstwa

Nr referencyjny: 2206329

Ważna przez:

Lokalizacja: Dłutów k. Pabianic, dolnoslaskie

Stanowisko: Kierownika Gospodarstwa

Oferent: Frumel

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • branża rolnicza jest bliska Twojemu sercu;

  • wiesz co to środki ochrony roślin;

  • masz zmysł analityczny i ekonomiczny;

  • potrafisz zarządzać ludźmi;

  • chcesz się uczyć i rozwijać;

  • potrafisz samodzielnie podejmować decyzje;

  • nie boisz się wstać zza biurka;

  • masz wiele pomysłów, które potrafisz wprowadzać w życie;

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki rolnicze lub zarządzanie)

Wymagania:

Na co dzień będziesz:

  • zarządzać pracą gospodarstwa ogrodniczo-sadowniczego;

  • realizować plany inwestycyjne przedsiębiorstwa;

  • nadzorować całokształt działań firmy;

  • codziennie wyznaczać czynności operacyjne z uwzględnieniem: bieżących potrzeb, ekonomicznego uzasadnienia oraz warunków pogodowych;

  • kontrolować i rozliczać ilości wykonanych prac i zużycia środków;

  • wprowadzać ekonomiczne rozwiązania i optymalizować koszty.

Oferujemy:

W zamian otrzymasz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;

  • premię opartą o wyniki ekonomiczne gospodarstwa;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • mieszkanie służbowe (z możliwością  zamieszkania z rodziną);

  • możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy;

  • niezbędne narzędzia pracy.