Praca » Pracownik fizyczny

Manager ds. produkcji jaj

Nr referencyjny: 1635169

Lokalizacja: Lubin, Głogów, Wołów, Góra, Oleśnica, Oława, Milicz, Syców, Trzebnica, Wrocław, Dzierżoniów, Jelenia Góra, Legnica, Jawor, Złotoryja, Środa Śląska, Wałbrzych, Kamienna Góra, Świdnica, Zgorzelec, Bolesławiec, Kłodzko, Bystrzyca Kłodzka, Polanica Zdrój , dolnoslaskie

Stanowisko: Manager ds. produkcji jaj

Oferent: Grelavi SA

Opis stanowiska

Miejsce pracy: cała Polska, warmińsko-mazurskie

Gotowość do relokacji – woj. warmińsko-mazurskie

Wymagania:

Zadania:

  • Nadzór nad właściwym wykorzystaniem urządzeń i budynków fermowych

  • Nadzorowanie i koordynacja działań związanych z organizacją czasu pracy, rekrutacją,
    w tym określanie i koordynacja szkoleń

  • Współuczestnictwo w opracowaniu planu produkcji

  • Odpowiedzialność za realizację polityki Bioasekuracji i Dobrostanu zwierząt

  • Nadzorowanie kondycji stada indyków w jednostkach produkcyjnych

  • Nadzór nad organizacją niezbędnych środków do produkcji jaj wylęgowych

  • Raportowanie wyników jednostek nieśnych oraz analizowanie i wyjaśnienie obserwowanych
    odchyleń od normy

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów oraz zasad prawa pracy, BHP oraz wszystkich istotnych dokumentów dotyczących Polityki Firmy

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku Zootechnika/ Bioinżynieria, Zarządzanie w Hodowli Zwierząt lub Zarządzanie w Rolnictwie lub pokrewne

  • Minimum 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w produkcji zwierzęcej, roślinnej

  • Znajomość zagadnień z zakresu żywienia, chowu i hodowli drobiu

  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Dobre umiejętności komunikacyjne zarówno wewnątrz organizacji jak i z Klientami

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • Motywacja i chęć do ciągłego samodoskonalenia

  • Umiejętności rozwiązywania problemów

  • Znajomość obsługi MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Czynne prawo jazdy kat B.

  • Gotowość do relokacji

Oferujemy:

  • Szkolenie wprowadzające

  • Premie poprodukcyjne

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Dodatkowe świadczenia pracownicze (darmową opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie od zdarzeń losowych, pracowniczy program emerytalny

  • Pracodawca zapewnia pakiet relokacyjny