Praca » Pracownik fizyczny

Młynarz Zmianowy

Nr referencyjny: 1832793

Ważna przez:

Lokalizacja: Nakło Nad Notecią, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Młynarz Zmianowy

Oferent: Polskie Młyny S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń w młynie

  • Prowadzenie procesu przemiału ziarna na mąkę zgodnie z technologią przemiału

  • Regulacja pracy mlewników walcowych

  • Kontrola stanu sit w odsiewaczach (ocena organoleptyczna mąk)

  • Korygowanie przebiegu procesu przemiału na podstawie analiz laboratoryjnych

  • Nadzór nad pracownikami na zmianie w zakresie sprawnej obsługi linii produkcyjnej

  • Nadzór nad właściwym wykorzystaniem surowca

Wymagania:

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia min. zawodowego o profilu młynarskim

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności

  • Zaangażowania

Oferujemy:

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku