Praca » Pracownik fizyczny

Operator Maszyn

Nr referencyjny: 3794985

Ważna przez:

Lokalizacja: Kozerki, mazowieckie

Stanowisko: Operator Maszyn

Oferent: LeasingTeam Professional

Opis stanowiska

  • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych/automatów do produkcji opakowań,

  • ustawianie i obsługa wytłaczarek do rozdmuchu folii,

  • usuwanie drobnych usterek.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • premie uznaniowe,

  • praca w systemie zmianowym,

  • pakiet szkoleń wdrażających,

  • miejsce pracy: firma zlokalizowana w okolicach Grodziska Mazowieckiego.