Praca » Pracownik fizyczny

Pracownik do sadzenia kwiatów ( k/m)

Nr referencyjny: 1614960

Ważna przez:

Lokalizacja: Dolna Saksonia (Emsland), lubelskie

Stanowisko: Pracownik do sadzenia kwiatów ( k/m)

Oferent: Concept Plus Sp. z o. o.

Opis stanowiska

  • Sadzenia i pielęgnacja roślin

  • Pikowanie oraz cięcie roślin

  • Nawożenie sadzonek

  • Pakowanie i komisjonowanie

  • Inne prace ogrodnicze

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku

  • Komunikujesz się w języku niemieckim, angielskim lub holenderskim

  • Potrafisz pracować w grupie, jak i samodzielnie

  • Jesteś rzetelny, sumienny i odpowiedzialny

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością przejęcia przez zakład

  • Zarobki według taryfy iGZ + dodatki i premie świąteczne

  • Praca w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Opieka przez nasz wykwalifikowany zespół

  • Miejsce pracy: Dolna Saksonia (Emsland)

  • Wsparcie w relokacji