Praca » Pracownik fizyczny

Pracownik Obsługi Zakładu Wylęgu Drobiu

Nr referencyjny: 2716347

Ważna przez:

Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki , dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik Obsługi Zakładu Wylęgu Drobiu

Oferent: ROLDROB S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Kontrola parametrów w aparatach lęgowych

  • Rozliczanie ilościowe jaj skupionych oraz odpadów

  • Składanie kartonów pisklęcych

  • Dbanie o porządek i stan sanitarno-higieniczny zakładu

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • Dobra organizacja pracy oraz szybkie reagowanie w sytuacjach awaryjnych

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie 3 -zmianowym

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłata urlopowa w wysokości 2250 zł

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym „wczasy pod gruszą” i nieoprocentowane pożyczki pracownicze

  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach

  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach