Praca » Pracownik fizyczny

Pracownik przy winoroślach

Nr referencyjny: 2176284

Ważna przez:

Lokalizacja: Francja, Alpy, dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik przy winoroślach

Oferent: ATERIMA

Opis stanowiska

  • pomoc przy pracach związanych z uprawą winorośli (sadzenie, przycinanie, podwiązywanie)

Wymagania:

  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od 19 listopada

  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce

  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji

  • umowę o pracę tymczasową do 31 maja 2019

  • stawkę 12,00 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)

  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS opłacone od średniej krajowej

  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu

  • częściowe pokrycie kosztów podróży do Francji