Praca » Pracownik fizyczny

Pracownik szklarni - kwiaty, sadzonki, warzywa

Nr referencyjny: 1508989

Ważna przez:

Lokalizacja: Den Haag, Amsterdam i okolice, dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik szklarni - kwiaty, sadzonki, warzywa

Oferent: APN Praca w Holandii

Opis stanowiska

  • sadzenie, plauzowanie, obrywanie pąków, pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych.

  • metkowanie, przygotowywanie kwiatów do sprzedaży.

  • zbiory i pakowanie warzyw: papryka, pomidory, ogórki.

Długość kontraktu: min. 16 tygodnie z możliwością przedłużenia

Przewidywany start: PRACA od ZARAZ!

Wymagania:

  • dyspozycyjność na min 16 tyg,

  • zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat B oraz znajomość języków obcych (mile widziane).

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę,

  • legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)

  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,

  • zakwaterowanie i ubezpieczenie,

  • możliwość stałej współpracy,

  • pomoc w organizacji transportu do Holandii,

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów.