Praca » Pracownik fizyczny

Pracownik szklarni z sadzonkami ziół

Nr referencyjny: 1503321

Ważna przez:

Lokalizacja: Holandia, dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik szklarni z sadzonkami ziół

Oferent: OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • szczepienie i pielęgnacja sadzonek ziół,

  • sortowanie ziół,

  • przyjemna praca w szklarni,

  • wykonywanie bieżących zadań związanych z pracą na szklarni.

Wymagania:

Nasza oferta:

  • wypłata w euro,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii,

  • zakwaterowanie,

  • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,

  • umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,

  • polskojęzyczną opiekę w Holandii,

  • tygodniowy system naliczania wynagrodzeń,

  • dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy,

  • dodatek za pracę w nadgodzinach,

  • możliwe wyjazdy grupowe.

Oferujemy:

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność.