Praca » Pracownik fizyczny

Rolnik / Pracownik gospodarstwa rolnego

Nr referencyjny: 1405881

Ważna przez:

Lokalizacja: Route de Montfort, dolnoslaskie

Stanowisko: Rolnik / Pracownik gospodarstwa rolnego

Oferent: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • zarządzaniem posiadłością (tereny zielone, sady, tereny rekreacyjne)

  • zarządzanie obiektem mieszkalnym, pensjonatem i pomieszczeniami gospodarczymi (w tym także zarządzanie flotą samochodów użytkowych i osobowych)

  • opieka nad zwierzętami hodowlanymi

  • dbanie o bezpieczeństwo terenu i Gości

  • planowanie i realizacja działań na terenie obiektu; planowanie zakupów, wydatków, inwestycji

  • zarządzanie zespołem osób (10-15 osób)

Wymagania:

Wymagania:

  • znajomość specyfiki obszarów wiejskich

  • doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego

  • umiejętność opieki nad zwierzętami hodowlanymi

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (lub osobowość lidera)

  • komunikatywna znajomość angielskiego (lub francuskiego)

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę na południu Francji (w pobliżu Lazurowego Wybrzeża) w posiadłości agroturystycznej wraz z winnicą

  • zakwaterowanie i wsparcie w relokacji (także dla Rodziny)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie