Praca » Pracownik fizyczny

Specjalista ds. produktu

Nr referencyjny: 1617349

Ważna przez:

Lokalizacja: okolice Poznania, wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. produktu

Oferent: Sparex Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • analiza cenowa oraz merytoryczna produktów

  • zarządzanie cennikiem produktowym

  • ścisła współpraca z pozostałymi zagranicznymi oddziałami firmy

  • proces tłumaczeń materiałów produktowo-marketingowych

  • współpraca z dostawcami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn lub rolnicze

  • kontakt z rolnictwem

  • znajomość budowy maszyn rolniczych

  • język angielski jako warunek konieczny – akceptowalny poziom średni

  • min półroczne doświadczenie w pracy

  • umiejętność biegłej obsługi komputera oraz rozumienia rysunków technicznych

  • umiejętność analizy danych sprzedażowych

  • chęć do pracy, ambicja

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca w biurze