Praca » Pracownik fizyczny

Specjalista ds. produktu

Nr referencyjny: 2263500

Ważna przez:

Lokalizacja: okolice Poznania, wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. produktu

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • współpraca z dostawcami firmy
  • proces tłumaczeń materiałów produktowo-marketingowych
  • zarządzanie cennikiem produktowym
  • ścisła współpraca z pozostałymi zagranicznymi oddziałami firmy

Wymagania:

  • znajomość budowy maszyn rolniczych
  • język angielski jako warunek konieczny – akceptowalny poziom średni
  • umiejętność biegłej obsługi komputera oraz rozumienia rysunków technicznych
  • chęć do pracy, ambicja
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn lub rolnicze
  • kontakt z rolnictwem
  • umiejętność analizy danych sprzedażowych

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie

źródło: praca.pl

data publikacji: 2017-04-19