Praca » Pracownik fizyczny

Specjalista ds. żywienia zwierząt - drób

Nr referencyjny: 1623529

Ważna przez:

Lokalizacja: Cała Polska, lubelskie

Stanowisko: Specjalista ds. żywienia zwierząt - drób

Oferent: Techna Pologne Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • zbudowanie rynku odbiorców wśród dużych producentów pasz dla drobiu – mieszalnie , integracje, duże fermy

  • doradztwo zootechniczne i żywieniowe

  • sprzedaż dodatków paszowych

  • praca mobilna na terenie kraju

Wymagania:

  • wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne

  • min. 5-letnie doświadczenie na rynku  dużych producentów pasz

  • praktyczna, ugruntowana wiedza / z zakresu żywienia drobiu / zootechniki / weterynarii

  • doświadczenie w bilansowaniu receptur dla drobiu

  • umiejętności sprzedażowe, handlowe

  • praktyczna znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność w zakresie podróży służbowych krajowych i zagranicznych

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stały rozwój zawodowy z możliwością  awansu

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie

  • pracę i szkolenia w międzynarodowym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, telefon komórkowy, laptop