Praca » Pracownik produkcji roślinnej

Pracownik Szklarni - kwiaty

Nr referencyjny: 2182390

Ważna przez:

Lokalizacja: Holandia / Den Haag, mazowieckie

Stanowisko: Pracownik Szklarni - kwiaty

Oferent: GRUPA I WORK

Opis stanowiska

Praca wykonywana jest głównie w warunkach szklarniowych, polega na uprawie i pielęgnacji kwiatów ciętych, doniczkowych.

Zakres obowiązków obejmuje czynności tj.

  • sadzenie,

  • obrywanie pączków,

  • plauzowanie,

  • przygotowywanie kwiatów do sprzedaży,

  • wyrywanie cebul kwiatowych,

  • sortowanie,

  • pakowanie kwiatów.

Miejsce pracy i zakres obowiązków przydziela pracodawca, w miarę zapotrzebowania na dane stanowisko pracy.

Praca na sortowni warzyw i owoców:

  • pakowanie warzyw i owoców.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,

  • Motywacja do pracy,

  • Czynne prawo jazdy kat.B.

Umowa na 3 lub 6 miesięcy z możliwością przedłużenia (możliwość urlopu w trakcie trwania umowy). Gotowość do wyjazdu "od zaraz".

Oferujemy:

Po przepracowanych 240 godzinach, pracodawca holenderski zwraca koszt pierwszego dojazdu do Holandii, każdemu pracownikowi w kwocie 75€

Godziny pracy: Średnio 38 godzin w tygodniu. Istnieje możliwość pracy w nadgodzinach.

Stawki godzinowe: W Holandii, zgodnie z tamtejszym prawem obowiązują stawki wiekowe:

18 lat - 6,78 €/godz. brutto

19 lat - 7,75 €/godz. brutto

20 lat - 8,72 €/godz. brutto

21 lat i więcej - 9,69 €/godz. brutto

Co tydzień pracodawca wypłaca również pieniądze wakacyjne i dodatek do mieszkania.

Płaca: Co 4 (cztery) tygodnie, na konto.

Pracownik musi posiadać konto bankowe, najlepiej w walucie Euro.

Pracodawca udziela jednorazowej zaliczki po przepracowaniu 40 godzin, w wysokości o 250 €.

Zakwaterowanie: Domki jednorodzinne, bądź mieszkania. Pokoje 2-4 osobowe, wyposażone w sprzęt AGD, kuchnie również wyposażone. Zakwaterowanie w miasteczkach w odległości około 10 km od Hagi.

Wyżywienie: We własnym zakresie.

Inne: Koordynatorzy pomagają w zakwaterowaniu, nadaniu numeru Sofi/BSN i w przypadku problemów zapewnia pomoc w trakcie trwania kontraktu.