Praca » Pracownik produkcji zwierząt

Kierownik Produkcji Zwierzęcej

Nr referencyjny: 273003

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Kierownik Produkcji Zwierzęcej

Oferent: KST Konsulting sp. z o.o,

Opis stanowiska

Szukamy kierownika do codziennego zarządzania stadem w każdym aspekcie produkcji zwierzęcej. Osoba na ww. stanowisku musi posiadać wiedzę zootechniczną, umiejętność zarządzania ludźmi oraz orientację w kwestii wyników finansowych jednostki. Oczekujemy, że kierownik wykaże się wiedzą i odpowiednią dbałością o szczegóły celem dalszego rozwoju stada i postępu z dobrych na doskonale wyniki produkcyjne. Kierownik od 2014 roku będzie także odpowiedzialny za  nowe stado 350 krów, które obecnie znajduje się w procesie inwestycyjnym.

Wymagania:

Wymagane jest prawo jazdy kat B. Inne kategorie prawa jazdy lub uprawnienia będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

W ofercie zagwarantowane jest nowe i w pełni wyposażone mieszkanie. Oferujemy umowę o pracę oraz możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych.