Praca » Pracownik fizyczny

Pracownik szklarniowy – praca przy kwiatach doniczkowych

Nr referencyjny: 1984439

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik szklarniowy – praca przy kwiatach doniczkowych

Oferent: Contrain Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Sadzenie i przesadzanie kwiatów doniczkowych – ręczne i maszynowe,

  • Pielęgnacja kwiatów,

  • Przygotowywanie kwiatów do transportu

Wymagania:

Czego oczekujemy

  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym ( mile widziane)

  • Gotowości do pracy w różnych warunkach (możliwa praca na hali, w szklarni oraz na zewnątrz).

Oferujemy:

Co oferujemy

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wyższe o około 5% niż przy tej samej stawce na holenderskiej umowie / stawka 9,59 euro brutto za godzinę,

  • Wsparcie przy organizacji zakwaterowania w miejscu pracy oraz transportu do / z miejsca pracy,

  • Wsparcie polskojęzycznego opiekuna na terenie kraju wykonywanej pracy,

  • Możliwość długotrwałej współpracy po zakończeniu projektu.