Praca » Praktyka/Staż

Praktykant / Praktykantka do Zakładu Centralnego, Oddział Produkcji Wody

Nr referencyjny: 2532100

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Praktykant / Praktykantka do Zakładu Centralnego, Oddział Produkcji Wody

Oferent: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Opis stanowiska

ul. Koszykowa 81

Wymagania:

Główne zadania:

  • zapoznanie się z zadaniami oddziału który jest odpowiedzialny za uzdatnianie i tłoczenie wody uzdatnionej do sieci wodociągowej, zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorców usług i obowiązującymi standardami,

  • zapoznanie się z procesami uzdatniania wody ze szczególnym uwzględnieniem procesu dezynfekcji.

Oferujemy:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • statusu studenta uczelni wyższej,

  • skrupulatności, dokładności oraz skuteczności w działaniu,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office).

Praktykantom oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczenia w firmie produkcyjnej,

  • współpracę z doświadczonymi Specjalistami,

  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne środowisko pracy.

Informujemy, że praktyka jest bezpłatna

Okres trwania praktyki: miesiąc lub dłużej

Zobacz inne oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-06-14