Praca » Praktyka/Staż

Praktykant / Praktykantka do Zakładu Laboratoriów

Nr referencyjny: 2567031

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, Wieliszew, Pruszków, mazowieckie

Stanowisko: Praktykant / Praktykantka do Zakładu Laboratoriów

Oferent: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Opis stanowiska

Warszawa, ul. Czajki 4/6, ul. Koszykowa 81, ul. Syta 190/192

Wieliszew ul. 600-lecia 20

Pruszków ul. Domaniewska 23

Wymagania:

Główne zadania:

  • poznanie specyfiki pracy poszczególnych wydziałów Zakładu Laboratoriów,

  • uczestnictwo w realizacji badań wody, ścieków i osadów ściekowych,

  • przygotowywanie odczynników i szkła laboratoryjnego oraz pobieranie próbek,

  • zaznajomienie z funkcjonowaniem systemu zarządzania wg ISO 17025.

Oferujemy:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • statusu studenta uczelni wyższej,

  • skrupulatności, dokładności oraz skuteczności w działaniu,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office).

Praktykantom oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczenia w firmie produkcyjnej,

  • współpracę z doświadczonymi Specjalistami,

  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne środowisko pracy.

Informujemy, że praktyka jest bezpłatna

Okres trwania praktyki: miesiąc lub dłużej

Zobacz inne oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-07-05