Praca » Praktyka/Staż

Praktykant/ka - Student/absolwent na płatne praktyki letnie w Dziale Rolniczym

Nr referencyjny: 1710265

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Praktykant/ka - Student/absolwent na płatne praktyki letnie w Dziale Rolniczym

Oferent: SGS Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • pomoc w realizacji zadań wspomagających codzienne funkcjonowanie Działu Rolniczego, m. in.:

  • sporządzanie dokumentów i zarządzanie ich obiegiem

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • udział w bieżących projektach

Wymagania:

Profil idealnego kandydata:

  • student/absolwent Rolnictwa, Ogrodnictwa lub kierunku pokrewnego

  • co najmniej 2 rok studiów

  • dyspozycyjność do pracy przez okres co najmniej 1 miesiąca – od lipca do września

Oferujemy:

Oferujemy:

  • płatne praktyki w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • elastyczny czas pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

  • przyjazną atmosferę