Praca » Praktyka/Staż

Staż w dziale jakości (ISO i Środowisko)

Nr referencyjny: 2252893

Ważna przez:

Lokalizacja: Stryków, dolnoslaskie

Stanowisko: Staż w dziale jakości (ISO i Środowisko)

Oferent: Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Utrzymywanie i doskonalenie wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem

  • Nadzór nad dokumentacją systemową i procesową

  • Wspieranie działów inżynieryjnych przy wydawaniu dokumentacji

  • Nadzorowanie procesu działań korygujących i zapobiegawczych

  • Sporządzanie okresowych analiz funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Jakości i Środowiska

  • Sporządzanie okresowych sprawozdań środowiskowych

  • Prowadzenie przeglądów na hali produkcyjnej pod kątem zgodności z wymaganiami środowiskowymi

  • Udział w audytach wewnętrznych

Wymagania:

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów (preferowany kierunek: zarządzanie jakością, ochrona środowiska, inżynieria środowiska)

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (praca z oddziałami za granicą)

  • Znajomości norm ISO 9001 oraz 14001

  • Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet Office, SAP)

  • Komunikatywności, dokładności, sumienności, dyspozycyjności

  • Znajomości podstaw prawa z zakresu ochrony środowiska (jako dodatkowy atut)

Oferujemy:

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość poznania procesów biznesowych, logistycznych i operacyjnych wspieranych przez SAP

  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego

  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy ,,Pod Gruszą’’, świadczenie świąteczne ,,Mikołaj’’)

  • Bezpłatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy