Praca » Praktyka/Staż

Stażysta

Nr referencyjny: 1077638

Ważna przez:

Lokalizacja: Rybnik, dolnoslaskie

Stanowisko: Stażysta

Oferent: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Podczas Stażu masz szansę zdobyć:

  • doświadczenie zawodowe w firmie,

  • otrzymasz wsparcie opiekuna,

  • najlepsi otrzymają propozycję pozostania w firmie!

Nasz staż przeznaczony jest dla: absolwentów studiów inżynierskich /magisterskich (preferowane kierunki: Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki; Budownictwa).

Wymagania:

  • zdolność do pracy zespołowej, komunikatywność,

  • kreatywność, dbałość o jakość wykonywanej pracy,

  • chęć nauki i rozwoju,

  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • dobre warunki zatrudnienia,

  • elastyczny grafik pracy.